Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1851 / HUF: 0.106286


Срібло та бронза: українські стрільці завоювали ще дві медалі на Паралімпіаді

person Людмила Богданова today 01 вересня 2021 о 10:15 comment 0

Вранці 1 вересня українські спортсмени завоювали дві медалі у кульовій стрільбі на Паралімпійських іграх в Токіо.

21-річна Ірина Щетнік принесла збірній України бронзову медаль у стрільбі з пневматичної гвинтівки на дистанції 10 метрів, змагаючись у класі SH1. Золото у цих змаганнях дісталося представниці Німеччини Наташі Гілтроп.

Стрілець Василь Ковальчук став другим у стрільбі з гвинтівки на 10 м лежачи та завоював срібло. Перше місце дісталося Драгану Рістічу з Сербії, який без помилок провів сесію.

Для Ірини Щетнік це уже друга медаль на Паралімпіаді-2020 в Токіо. Днями вона також здобула бронзу у кульовій стрільбі. Спортсменка представляє Одеську область і змагається у класі SH1. Сюди належать стрільці, які можуть витримати вагу зброї та використовують гвинтівку чи пістолет.

48-річний Василь Ковальчук уже має дві золоті нагороди на Паралімпійських іграх 2012 та 2016 років. Він виступає у класі SH2. Паралімпійці цієї групи стріляють лише з гвинтівки та використовують опору, адже мають порушення, що зачіпають одну чи дві руки.

Паралімпійські ігри в Токіо триватимуть до 5 вересня. Цього року збірна України представлена у складі 143 спортсменів, які борються за медалі у 15 видах спорту.

Станом на ранок 1 вересня Україна посідає шосте місце у заліку з 69-ма нагородами. Медальний залік Паралімпіади дивіться у матеріалі.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також