Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.346 / HUF: 0.105938


Сьогодні розпочало роботу оновлене приймальне відділення в Хусті

person Paragraph today 30 серпня 2021 о 14:05 comment 0

Нещодавно очільник Закарпаття Анатолій Полосков разом із заступником голови облдержадміністрації Мирославом Білецьким перевіряли готовність приймального відділення у м. Хуст. Тоді керівництво області переконалося у високій якості робіт та повній готовності до початку обслуговування мешканців Хустського району – і сьогодні тут розпочинають приймати пацієнтів.

За словами Анатолія Полоскова, оновлений підрозділ екстреної (невідкладної) медичної допомоги у КНП «Хустська центральна районна лікарня ім. Віцинського О.П.» отримав Сертифікат про відповідність закінченого будівництвом об’єкта.

«Саме завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» ми створили модернізований медичний осередок зі спеціалізованим устаткуванням, де допомогу надають висококваліфіковані фахівці швидко та якісно»,

зауважив голова Закарпатської ОДА.

За гроші з держбюджету сюди закупили апарат ультразвукової діагностики, рентгенографічну систему Perform–X та комп'ютерний томограф 32-зрізовий Aquilion Lightning.

За кошти закладу та місцевих бюджетів закупили функціональні ліжка, монітори пацієнта, дефібрилятори, централізовану станцію моніторингу та інше необхідне обладнання.

«Уже зараз в оновленому приймальному відділення справжні професіонали надають усі види екстреної медичної допомоги у комфортних умовах, швидко реагують на звернення, виконують повноцінну діагностику та якісно лікують пацієнтів. Відповідально поставилися до цього проєкту місцеві громади, і це свідчить про нашу дієву співпрацю. Ми це зробили разом!»

наголосив Анатолій Полосков.

Джерело: Хустська РДА.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також