Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.346 / HUF: 0.105938


СБУ викрила канал виготовлення фальсифікованого пального: збитки держави становлять понад 181 млн грн

person Unknown today 18 серпня 2021 о 15:40 comment 0

СБУ заблокувала протиправний механізм виготовлення та реалізації фальсифікованого пального на території Полтавської та Кіровоградської областей. Зловмисники робили власний «бензин» на основі спирту, який закуповували на заводі в Полтавській області. 

Керівництво спиртзаводу не сплачувало акцизний збір і лише на ухиленні від сплати податків державний бюджет зазнав збитки на 181 млн грн.

У ході слідства встановлено, що основою для фальсифікованого бензину слугував розріджувач на основі спирту, який виготовляли незаконно. Його змішували із компонентами пального і в результаті отримували суміш, яку продавали як «бензин». Виготовлений фальсифікат збували оптом за готівку та вроздріб через власну мережу автозаправних станцій.

Одному з фігурантів кримінального провадження оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Заходи із викриття і документування протиправної діяльності проводило Управління СБУ в Полтавській області спільно з ДБР за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

Джерело: СБУ.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також