Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1759 / HUF: 0.105443


Розірвалася нирка: у львівському Охматдиті врятували життя 14-річному підлітку

person Ольга Тетеріна today 26 серпня 2021 о 16:30 comment 0

У Львівській області лікарі врятували життя 14-річного підлітка, у якого діагностували розрив нирки та гематому печінки.

Про це повідомили у львівській дитячій лікарні Охматдит. У середині серпня хлопець був на стадіоні у Стрию, як раптом спіткнувся і впав на металеву урну.

Хлопець прийшов додому і вирвав. Але тільки наступного ранку зізнався про травму батька, коли побачив кров у сечі й налякався. З розривом нирки підліток потрапив спочатку до Стрийської районної лікарні, а вже потім в Охматдит.

У дитячій лікарні спеціалісти виявили, що внаслідок удару нирка напіврозірвалася, але магістральні судини не постраждали, тож хірурги спробували врятувати нирку.

Команда урологів зшила нирку так, що обидві її частини зберегли функціональність. Дитина матиме обидві нирки!,

розповіли в Охматдит.

14-річний пацієнт провів у лікарні понад два тижні. Нині він вже сам ходить, сечовидільна система добре працює. Лікарі продовжують стежити за тим, як впливає на відтік сечі післяопераційний рубець. 26 серпня хлопця виписують з лікарні.

 

Нещодавно у львівському Охматдиті лікарям вдалося сформувати частину стравоходу 4-місячній дитині. Вона народилася з вадою – атрезія стравоходу. Зараз дитина вже нормально росте і розвивається. Певний час за немовлям доглядали лікарі, адже батьки відмовилися від нього ще у пологовому. Але Ромчик вже знайшов нову сім’ю.

Джерело: Львівська обласна дитяча клінічна лікарня Охматдит

Фото: МОЗНадіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також