Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.7373 / HUF: 0.104682


РФ змінила риторику на саміті Великої двадцятки – Кондратюк

person Анастасія Гевко today 06 жовтня 2022 о 14:35 comment 0

Заступниця голови Верховної Ради Олена Кондратюк заявила в ефірі національного телемарафону, що у якості реакції на холодний прийом у Великій двадцятці Росія змінила свою риторику – перейшла від пафосу до елементарної брехні.

Так, за словами Кондратюк, подібні заходи завжди були для РФ можливістю звернути на себе увагу: так, від України на саміт Великої двадцятки прибуло п’ять осіб, а від росіян – сто.

– У мене були зустрічі з представниками багатьох країн – Австралією, Південною Кореєю, Сінгапуром та багатьма іншими – і всі ці країни підтримують Україну, виступають за її цілісність у міжнародно визнаних кордонах. Другий і найголовніший посил – усі країни говорили, що мають не лише засудити, а й не визнавати незаконну анексію, про яку оголосила РФ, – наголосила заступник голови.

Вона також розповіла, що у Великій двадцятці не сумніваються у перемозі України у війні, розв’язаній Російською Федерацією.

– Деякі країни, як Китай та Індонезія, тримають нейтралітет у питанні війни РФ проти України, але якщо взяти навіть Індонезію, вона голосує абсолютно за всі резолюції, які є в ООН. Вона підтримує Україну, – наголосила Кондратюк.

За її словами, і Індія, і Китай, і Індонезія не схвалюють псевдореферендуми, і це дуже важливо для України зараз – показати цю позицію та не дозволити визнати анексію РФ наших територій.

Вона пояснила, що Індонезія – великий імпортер української аграрної продукції та представники влади цієї країни говорять про те, що Україна – їхній стратегічний партнер.

– У нас були прогалини дипломатичні у відносинах із цими країнами, оскільки нам завжди здавалося, що головне досягти партнерства з країнами ЄС, зі США та Британією. Але тепер, якщо ми говоримо про новий світовий досвід та світову безпеку, міжнародні угоди, то нам просто необхідні всі країни, які впливають на процеси, – резюмувала Олена Кондратюк.

 Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також