Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1851 / HUF: 0.106286


Пророчі полотна Владислава Шерешевського

person ДП «Редакція газети «Голос України» today 07 липня 2022 о 10:25 comment 0

У столичній галереї «Білий світ» триває виставка відомого українського художника Владислава Шерешевського «Воєнний стан».

«Поранений» — для роботи використано світлину Дмитра Козацького (Орест).

Центральною темою виставки є хроніки війни. Полотна датовані днями, коли сталися зображені на них події.

Проте співвідношення моментів створення Шерешевським робіт та відповідних подій у реальності може бути різним. Так, наприклад, затоплення крейсера «москва» було зображено на полотні та опубліковано в соцмережах за кілька днів до того, як, власне, крейсер потопили.

Попередній приїзд британського прем’єр-міністра Бориса Джонсона, абсолютно таємний, також був передбачений Шерешевським, про що свідчить завчасно опублікований портрет пана Бориса.

В експозиції є багато портретів як провідних діячів і героїв війни, так і невідомих громадян, дітей та старців. На їхніх обличчях війна залишає хроніки іншого роду, котрі важко стерти з пам’яті сучасникам, і які Владислав Шерешевський вирішив закарбувати на полотнах для нащадків.

Публіка побачить також натюрморти і пейзажі, створені митцем з надією та очікуваннями на гарні новини.

Владислав Шерешевський неодноразово виставляв свої роботи на благодійні аукціони, де вони заробили для ЗСУ вже десятки тисяч доларів.

Випереджуючи питання про пророчі роботи і їх вплив на реальність, ми скажемо: так, портрет путіна в труні Шерешевський також написав.

Тож тепер очікуємо на закономірну реакцію Всесвіту, продовжуємо підтримувати ЗСУ та запрошуємо всіх на виставку «Воєнний стан»!

 

 Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також

today 12 травня 2023, 14:25

today 16 квітня 2023, 15:15