Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.9859 / HUF: 0.103424


Проєктування спортивних залів ПАДІЮНу в Ужгороді на завершальному етапі

person Paragraph today 09 лютого 2022 о 14:19 comment 0

Завершуються роботи з проєктування спортивних залів у ПАДІЮНі, який увійшов до національної програми Президента України Володимира Зеленського щодо реконструкції 100 ДЮСШ. Про це повідомив заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Ігор Шинкарюк.

За його словами, частиною проєкту є реконструкція залу для гімнастики, який сьогодні майже в аварійному стані. Це єдиний об'єкт в обласному центрі, де проводять тренування на гімнастичних снарядах, тож у необхідності відновлення його функціональності немає сумнівів.

«Разом з інженерами та проєктантами цих спортивних споруд розробили проєкт, який перетворить застарілий об'єкт у сучасний осередок розвитку спорту, куди буде бажання йти на тренування. Ми замінимо систему опалення та вентиляції, вікна, відремонтуємо роздягальні, душові, тренерські кабінети, створимо оглядову зону на третьому поверсі з прозорими бортами для того, щоб батьки та гості могли спостерігати за тренуваннями, не перетинаючи лінію спортивного залу», — зауважив Ігор Шинкарюк.

Усі об’єкти створюються для спортсменів, тому наповнення формують тільки за рекомендаціями тренерів і спортсменів за відповідними напрямками. Для цього триває постійна комунікація від початку проєктування до реалізації ініціативи.

«Комплекс заходів, який виконуємо у межах проєкту, перебуває під особистим контролем голови Закарпатської ОДА Віктора Микити.

Інфраструктура має бути зручною, цільовою та сучасною, що відповідатиме завданням і вимогам національної програми Президента України», — наголосив Ігор Шинкарюк.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також