Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.3167 / HUF: 0.105757


Привласнив понад 800 тис. грн, виділених на боротьбу з COVID-19: на Закарпатті судитимуть підрядника

person Paragraph today 12 жовтня 2021 о 11:30 comment 0

Директора приватного підприємства підозрюють у привласненні понад 800 тис. грн, виділених на боротьбу з COVID-19. Закарпатською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувачувальний акт.

Як інформують на сторінці Закарпатської обласної прокуратури, обвинувачений уклав договір підряду на виконання капітального ремонту з переплануванням 1 поверху акушерсько-гінекологічного корпусу під відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги в Тячівській районній лікарні.

Проєкт, вартість якого становила 10, 7 млн грн, реалізовувався за рахунок державних коштів з фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Експертизою підтверджено, що директор підрядної фірми за кошти авансу придбав матеріали та технічне обладнання, не передбачене проєктною документацією. Крім того, завищивши обсяги та фактичну вартість робіт шляхом внесення завідомо неправдивих даних до актів виконаних робіт, обвинувачений протиправно заволодів коштами з вказаного фонду,

йдеться у повідомленні.

 

Як наслідок, сума завданих лікарні збитків склала 833 тис. грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Головного управління Нацполіції в Закарпатській області за оперативного супроводу обласного Управління Служби безпеки України. Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також