Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.7482 / HUF: 0.102184


Поточна безпекова ситуація на Закарпатті

person Paragraph today 26 лютого 2022 о 02:00 comment 0

Керівництво області продовжує інформувати краян про комплекс заходів, яких вживають із метою посилення безпеки.

«Відповідно до офіційної інформації на фронті є позитивні зрушення: ворог зазнає втрат, Збройні сили України чинять гідний супротив та успішно захищають наші території.

Ми ж забезпечуємо усе необхідне для життя закарпатців та усіх, хто зараз прибуває до регіону», – зауважив голова обласної військової адміністрації Віктор Микита.

За його словами, за результатами перемовин угорські партнери надаватимуть гуманітарну допомогу у вигляді різних товарів та пального. Відповідну зустріч проводили й із представниками дипломатичного корпусу Словацької Республіки. Зараз в області визначають, чого саме потребуватимуть евакуйовані, кількість цих речей, розглядають можливості спрощеного ввозу товарів через кордон.

Уже сьогодні регіон отримав перший вантаж вагою 35 тонн від Європейського Союзу. Йдеться про ліжка, матраци, одяг, взуття, намети, стільці, столи та інше.

Як зазначив очільник краю, також діє обласний гуманітарний штаб для розміщення евакуйованих осіб, а в кожному районі, територіальних громадах облаштовані місця збору речей для переселенців.

«Окрім цього, відбулася позачергова сесія Ужгородської міської ради, де прийняли надважливе рішення для обласного центру: виділили додаткові кошти для сил територіальної оборони, – підкреслив голова ОВА. – Хочу ще зауважити, що вчора Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про утворення Закарпатської обласної військової адміністрації. Розвінчуємо міфи щодо примусового вилучення товарів чи об’єктів власності. Такого не буде. Ми перебуватимемо у постійному діалозі з бізнесом, аби забезпечувати основні потреби краян».

Керівник області нагадав про рекомендацію залишатися вдома після 22 години та необхідність мати громадянам із собою документи, щоб у разі перевірки правоохоронці могли швидше ідентифікувати особу.

«Безпека населення понад усе. І наголошую: читайте тільки достовірні новини на перевірених та офіційних ресурсах», – резюмував Віктор Микита.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також