Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1485 / HUF: 0.098102


Посол Німеччини сказала, Україна отримає систему ППО, якої немає навіть у Бундесверу

person Юлія Захарченко today 28 вересня 2022 о 12:00 comment 0

Системи протиповітряної оборони IRIS-T, яких немає на озброєнні військ Німеччини, створюють спеціально для допомоги Україні, повідомила посол ФРН в Україні Анка Фельдгузен.

Бундесвер їх не має. Ми перебуваємо всередині НАТО, і протиповітряна оборона ніби навколо нас. Коли я була в Польщі, я бачила всі ці Patriot (зенітні ракетні комплекси, – Ред.) та інші. У Німеччині я їх ніколи не бачила, – зазначила Фельдгузен.

Найімовірніше, першу систему відправлять в Україну вже у жовтні, другу IRIS-T орієнтовно до кінця року, а ще дві ППО вже у 2023 році, стверджує посол.

Це залежить не від політичної волі – рішення чітко ухвалене. Це найновіші системи, але ланцюг постачання для виробництва ускладнений, – звернула увагу Фельдгузен.

Система ППО IRIS-T SLM — зенітний ракетний комплекс середнього радіусу дії розробки німецької компанії Diehl Defence, призначений для знищення літаків, безпілотних літальних апаратів, крилатих і балістичних ракет. Зазначені засоби ППО мають дальність дії 40 км та висоти до 20 км.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також