Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.9859 / HUF: 0.103424


Понад півтисячі закладів освіти Закарпаття готові до офлайн навчання

person Paragraph today 22 серпня 2022 о 14:00 comment 0

У Закарпатській області спеціальні комісії обстежили будівлі 1205 університетів, шкіл і дитсадків, на черзі – останні 48. До відкриття рекомендують 517 закладів освіти, що становить 41% від їхньої загальної кількості.

Відповідність безпековим вимогам закладів освіти Закарпаття є особливо важливою, адже регіон прийняв понад 300 тисяч вимушених переселенців, серед яких чимало дітей. Важливо, щоб здобувачі освіти, мали можливість повноцінного навчання.

На сьогодні у регіоні найкраща ситуація в Берегівському (62,4% рекомендованих закладів), Тячівському (60%) та Ужгородському (51%) районах. Щоб організувати безпечний освітній процес, виші, школи й садочки повинні мати просту візуалізацію шляху до захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів, надати всі умови для перебування та навчання там, провести тренування щодо дій у разі оголошення повітряної тривоги тощо.

Окрім підготовки інфраструктури, також будуть внесені зміни у зміст навчальних програм для 6-11 класів, зокрема з предметів «Захист України» та «Основи здоров’я». Вони стосуватимуться підготовки здобувачів освіти та викладачів до дій у надзвичайних ситуаціях.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також