Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.2564 / HUF: 0.101363


Понад два місці на Закарпатті функціонує IT-кластер

person Paragraph today 09 червня 2022 о 12:15 comment 0

Закарпатський ІТ-кластер розпочав роботу у квітні цього року. За цей час до спільноти долучилися десятки компаній та сотні ФОПів. Голова кластера Жанна Капіца розповіла про перші результати роботи, найближчі події та проєкти в інтерв'ю DOU:

"На сьогодні є близько 100 компаній, які зацікавились резидентством, і щодня їх кількість зростає. Ще заявки подали близько 300 ФОПів".

За її словами, до кластера прийняли понад 30 компаній, серед яких Smart-UI, Precoro Inc, Caspio, Grid Dynamics, Азбука IT, SCS, Bograch technologies, HebronSoft, CYBRIDGE TECHNOLOGY, Simcord та інші.

"Маємо певний прецедент, коли Закарпатська ОВА справді нас чує і готова допомагати за всіма запитами нашій бізнес-спільноті. Чесно кажучи, я добре розумію чому. Адже, напевно, це єдиний можливий шанс для Закарпатської області вийти з переліку дотаційних регіонів. Тому та кількість людей, котра наразі є тут, — це, звісно, прямі й непрямі податки. Якась кількість людей поїде, але хтось, можливо, затримається", — зауважила Жанна Капіца.

 Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також