Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.346 / HUF: 0.105938


Поліція Закарпаття викрила чоловіка, який незаконно перебував на території України та надавав послуги перекладача

person Paragraph today 13 серпня 2021 о 17:30 comment 0

Сьогодні, 13 серпня, співробітники відділу міграційної поліції ГУНП в Закарпатській області спільно з міграційною службою краю вручили 36-річному мешканцю Пакистану рішення про скасування дозволу на імміграцію в Україні.

Поліцейські під час профілактичного відпрацювання щодо протидії нелегальній міграції з’ясували, що житель Закарпаття отримав дозвіл на проживання в Україні обманним шляхом. Він подав підроблені документи та неправдиві відомості. Щоб перестрахуватися, чоловік навіть звернувся в інший обласний центр країни для отримання дозволу на проживання.

Поліцейські також встановили, що зловмисник мав судимість за незаконне переправлення осіб через державний кордон України. Всі ці дані завдяки якісно підробленим документам, йому вдалося на недовгий час приховати.

Крім того, чоловік, як носій іноземної мови, надавав послуги перекладача деяким установам, які не знали про його кримінальне минуле. Тепер він повинен виїхати з території України впродовж місяця з дня отримання рішення про скасування дозволу на імміграцію. 

Джерело: ГУНП в Закарпатській областіНадіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також