Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.2619 / HUF: 0.106453


«Подушка безпеки» в дитячому автокріслі спрацювала на сигаретний сховок під час митного контролю

person Paragraph today 01 серпня 2022 о 10:55 comment 0

Інспектори МП «Дякове-автомобільний» на українсько-румунському кордоні виявили незаконне переміщення сигарет. Відтак, порушник «позбувся» не лише прихованих тютюнових виробів, а й автівки, загальною вартістю майже 250 тис грн.

Порушником виявився 43-річний житель Закарпаття, який разом з сім’єю прямував у Румунію та вирішив підзаробити, прихопивши сигарети. Їх чоловік приховав у пустотілих порожнинах дитячого крісла та у панелях приладів, що у салоні транспортного засобу.

Ретельно перевіряючи транспортний засіб у боксі поглибленого огляду, увагу митників привернуло дитяче крісло. Знявши декоративну обшивку та відігнувши розразану пластмасу корпусу дитячого крісла, було виявлено у пустотілих порожнинах приховані цигарки українського виробництва торгових марок «West blue» та «LM LOFT». Також, оглядаючи салон авто, у панелі приладів також знайдено приховані цигарки різних торгових марок.

Як зізнався закарпатець, сигарети придбав та приховав від митного контролю для подальшого збуту в Румунії. Хотів підзаробити, та не судилося. Виявлені 247 пачок сигарет вартістю 14,2 тис грн, а також малотонажний фургон марки «VOLKSWAGEN TRANSPORTER» (2005 р.в.), оцінений у 210 тис грн, вилучили.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також