Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.3167 / HUF: 0.105757


Підприємці на Закарпатті привласнили понад пів мільйона гривень, виділених на облаштування військового містечка

person Paragraph today 11 липня 2022 о 10:15 comment 0

Закарпатська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Західного регіону скерувала до суду обвинувальний акт стосовно двох підприємців, які групою осіб вчинили зловживання службовим становищем, заволоділи чужим майном у особливо великих розмірах та здійснили службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки (ч.1 ст.28 ч.2 ст.366, ч.5 ст.191 КК України).

Слідством встановлено, що виконавець робіт спільно із інженером з технічного нагляду впродовж серпня-вересня 2019 року сфабрикували акти виконаних будівельних робіт та довідки про вартість благоустрою території військового містечка, чим завдали збитків Міністерство оборони України.

В акти виконаних робіт вказані особи внесли відомості, які не відповідають обсягам, видам, якості матеріалів та вартості виконаних робіт. Таким чином заволоділи 577,5 тис. грн.

Фігурантам загрожує до 12 років ув'язнення з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та з конфіскацією майна.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також