Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.346 / HUF: 0.105938


«Паніка, дезорганізація та фейки — наші головні вороги», — Віктор Микита під час спілкування з представниками ЗМІ

person Paragraph today 22 лютого 2022 о 14:25 comment 0

Безпека та спокій закарпатців — ключова тема розмови голови облдержадміністрації Віктора Микити із журналістами.

«Питання територіальної оборони є надзвичайно актуальним, адже ситуація в країні доволі напружена з огляду на останні події.

Паніка, дезорганізація та фейки — наші головні вороги, тому зараз важливо об’єктивно оцінювати ситуацію, не приймати поспішних рішень, вірити фактам і вміти критично аналізувати інформацію», — наголосив очільник області.

Окрім організації тероборони, в регіоні діють правоохоронні та військові підрозділи, які також виконують завдання, передбачені планом заходів щодо дій з боку країни-агресора.

«Таким чином, на території краю здійснюється успішне несення служби та контроль за ситуацією у сфері безпеки», — резюмував Віктор Микита.

За його словами, нещодавно Управління СБУ в Закарпатській області успішно провело антитерористичні навчання, до яких долучилися представники патрульної та Національної поліції, 128-ї ОГШБр та інші небайдужі громадяни.

У регіоні й надалі планують проводити різні тематичні заходи для цивільного населення, учасників АТО/ООС, громадських організацій, щоб доступ до інформації мав кожен охочий.

Голова облдержадміністрації відзначив, що завдяки оперативному реагуванню та рішучим крокам депутатів обласної і місцевих рад на заходи з формування сил територіальної оборони Закарпаття виділили додаткове фінансування: спрямували майже 12 млн грн, зокрема 4 млн грн – з обласного бюджету, інше – з місцевих.

«Усі сфери життєдіяльності в регіоні функціонують та будуть функціонувати у звичайному режимі.

Ми готові до будь-якого розвитку подій і системно посилюємо безпековий сектор області», – підкреслив очільник краю.

Віктор Микита закликав закарпатців довіряти лише інформації з перевірених та верифікованих джерел, не поширювати фейки й панічні настрої, не бути зброєю у руках провокаторів, не робити фото, відео пересування військових та ін.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також