Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1851 / HUF: 0.106286


Новий Уряд Віктора Орбана набуває повноважень сьогодні

person Paragraph today 24 травня 2022 о 10:55 comment 0

Сьогодні новий Уряд Віктора Орбана набуває повноважень.

Після обіду представлять стенограму Президента Угорщини Каталіни Новак про призначення міністрів за пропозицією Прем’єр-міністра Віктора Орбана. Очевидно, що останній використовує Каталіну Новак як альтернативного ліберального спікера Петеру Сійярто, котрий транслює радикальну позицію Прем’єр-Міністра.

Це підтверджується нещодавнім виступом Президента Угорщини Каталін Новак: вона під час церемонії інавгурації в суботу озвучила позицію щодо війни РФ проти нашої держави, в якій заявила про підтримку євроінтеграції України та засудила російську агресію.

Новак обіймала посаду заступника лідера "Фідес" Віктора Орбана і була міністром у справах сім'ї, яка відповідала за програму економічної підтримки середнього класу, включно з субсидіями на житло, державні кредити на житло та зниження податків.

Угорські журналісти впевнені, що Віктор Орбан буде використовувати Каталін Новак як нового комунікатора з питань українсько-угорських відносин. Угорщина буде шукати шляхи відновлення зв’язків на державному рівні, позаяк на регіональному комунікація не припинялася.

Так, Віктор Орбан намагатиметься «продати повітря» у вигляді відмови від російських енергоносіїв за мільярди доларів від ЄС, подавши це за «жертву», зокрема на «благо» нацменшин Закарпаття, яких Угорщина ситуативно використовує у власних інтересах.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також