Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1485 / HUF: 0.098102


Найсучаснішу у світовій медицині систему моніторингу встановили у львівській лікарні

person Paragraph today 08 жовтня 2021 о 11:00 comment 0

Сьогодні після капітального ремонту у Лікарні швидкої допомоги відкрилася оновлена частина відділення анестезіології та інтенсивної терапії на 30 ліжок. Це блок інтенсивної терапії пацієнтів з політравмою.

Про це повідомила пресслужба лікарні.

У повідомленні наголошують, що відділення обладнане усім необхідним: сучасною вентиляційно-витяжною системою і з підведенням кисню, повітря та вакууму за допомогою медичних реанімаційних консолей, новими ШВЛ-апаратами експертного класу з інтелектуальними режимами вентиляції, моніторами пацієнта, сучасними портативними апаратами УЗД та ЕХО-серця.

А ще - найсучасніша у світовій медицині спеціальна система моніторингу – так званий транспортний модуль моніторингу. Він здатен контролювати всі важливі функції організму пацієнта у будь-якій точці лікарні і навіть поза її межами. Отримані дані лікар у онлайн-режимі може переглянути через центральну моніторингову станцію в ординаторській,

йдеться у дописі.

Також у відділенні функціонує найсучасніший в Україні апарат для визначення стану згортальноі системи крові - тромбоеластометрія, ендоскопічна стінка з бронхоскопом та відерларингоскопом для тяжкої інтубаціі, сучасний апарат артеріальної газометріі та електролітного складу крові, спеціальний апарат автопульс, за допомогою якого лікар проводить мехінічну компресію під час реанімайційних заходів.

Крім того, виділена окрема палата екстракорпоральної детоксикації для пацієнтів, що потребують штучної замісної ниркової та печінкової терапії.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також