Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1485 / HUF: 0.098102


На Закарпатті взяли під варту чоловіків за організацію незаконного переправлення за кордон

person Paragraph today 25 квітня 2022 о 14:55 comment 0

За процесуального керівництва Великоберезнянського відділу Ужгородської окружної прокуратури мешканцеві Харківщини та двом закарпатцям повідомлено про підозру в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон з корисливих мотивів.

Як повідомляє обласна прокуратура, чоловікам вже обрали запобіжні заходи – тримання під вартою з можливістю внесення застави. Для двох підозрюваних сума становить 397 тис. грн кожному, для третього – 248 тис. грн.

Чоловіки налагодили схему незаконного переправлення чоловіків призовного віку через кордон. Один із підозрюваних займався пошуком осіб, готових надати грошову винагороду за можливість перетнути кордон України в обхід офіційних пунктів пропуску. «Клієнти» потягом прибували в Ужгород, звідки їх розвозили по території району та надавали тимчасове житло. У подальшому провідник забезпечував їх проходження лісистою територією до кордону зі Словаччиною.

За незаконне переправлення однієї особи ділки одержували 4500 доларів США. Фігурантів затримали минулого тижня на Перечинщині саме під час чергової спроби незаконного переправлення трьох осіб. За результатами проведених обшуків у фігурантів вилучено транспортні засоби, а також грошові кошти – 13 500 доларів США – оплату за незаконний перетин держкордону.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також