Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1759 / HUF: 0.105443


На Закарпатті вісьмох підприємців та посадовця підозрюють у заподіянні державі багатомільйонних збитків

person Paragraph today 22 вересня 2021 о 13:30 comment 0

На Закарпатті слідчі поліції проводять досудове розслідування за фактом порушення правил охорони та використання надр.

Як з’ясували поліцейські, вісім приватних підприємців протягом кількох років видобували піщано-гравійну суміш у прибережжі річки Тиса без спеціального на це дозволу. Маючи погодження тільки на розчистку русла річки та її приток, підозрювані, привласнювали видобуту піщано-гравійну суміш та продавали її іншим особам. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

У ході слідства поліцейські встановили, що до злочину причетний і посадовець з Тячівщини, у чиї обов’язки входить збереження місцевої екосистеми. Знаючи, що підприємці неналежним чином оформили документи, службовець дав згоду на виконання ними робіт.

Поліцейські з’ясували, що незаконні дії фігурантів призвели до фінансових збитків державі на суму понад 76 мільйонів гривень.

Слідчі повідомили підприємцям про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст.240 КК України, тобто незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення.

Умисні протиправні дії посадовця кваліфікували за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України (Службова недбалість). Збитки, заподіяні державі, сягають 56 мільйонів гривень.

 Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також