Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1851 / HUF: 0.106286


На Закарпатті викрили діяльність підпільних цехів із виробництва алкоголю

person Paragraph today 19 травня 2023 о 16:55 comment 0

На території Ужгорода викрили функціонування двох підпільних цехів із незаконного виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв. Реалізовувати їх планували під маркою відомого місцевого виробника.

Встановили, що до злочину можуть бути причетні троє ужгородців. Залежно від функцій при виконанні протиправної діяльності їм вже повідомлено про підозру за фактами зберігання з метою збуту незаконно виготовлених марок акцизного податку, незаконного виготовлення алкогольних напоїв, а також їх транспортування і збуту.

За даними слідства, підозрювані займалися виготовленням фальсифікату у підвальному приміщенні будинків в обласному центрі. Сурогат маркували під відомий коньяк та оклеювали марками акцизного податку невстановленого зразка. Після цього товар могли збувати покупцям як оптовими партіями, так і вроздріб.

Під час обшуків правоохоронці вилучили 800 л спирту та готової продукції, понад тисячу марок акцизного податку, устаткування для виготовлення фальсифікату, порожню тару, чорнові записи тощо. Орієнтовна вартість вилученого майна наразі становить 1,5 млн грн.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також