Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1851 / HUF: 0.106286


На Закарпатті учасники бойових дій на Сході України вимагають відставки голови облради

person Paragraph today 23 вересня 2021 о 13:15 comment 0

Учасники бойових дій на Сході України вимагають відставки голови Закарпатської обласної ради Олексія Петрова через співпрацю з партією "ОПЗЖ". Про це Суспільному повідомив керівник громадської організації "Українська асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області" В'ячеслав Харченко.

За його словами, учасники бойових дій на Сході України прийшли на сесію облради, де провели акцію протесту. Вони оприлюднили відповідну заяву, у якій, зокрема, повідомляють про "формування більшості в облраді за участі проросійської партії "ОПЗЖ" Віктора Медведчука, що свідчить про політичні та світоглядні орієнтири голови облради Олексія Петрова, які йдуть в розріз з інтересами України та є наругою над пам'яттю полеглих за незалежність та територіальну цілісність".

Окрім того, ветерани російсько-української війни вимагають скасувати розпорядження голови ОДА про ліквідацію Редакційно-видавничої групи обласної книги "Реабілітовані історією", також повідомляють про "виселення з приміщення облради крайову організацію "Всеукраїнського товариства політичних в'язнів та репресованих".

Джерело: СуспільнеНадіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також