Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.7482 / HUF: 0.102184


На Закарпатті трьох членів ОЗГ судитимуть за організацію незаконного реабілітаційного центру

person Paragraph today 25 серпня 2022 о 17:05 comment 0

Закарпатська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо трьох членів ОЗГ за фактом незаконного позбавлення волі осіб (ч. 3 ст. 146 КК України).

За даними слідства, закарпатці організували в Ужгороді так званий реабілітаційний центр для осіб, які страждають від алкогольної чи наркотичної залежностей. При цьому заклад, що діяв більше двох років, не був зареєстрований належним чином і не мав необхідної ліцензії на надання відповідних послуг. Вартість перебування у центрі за місяць складала 10-15 тис. грн, які сплачували родичі осіб.

Під приводом лікування осіб незаконно утримували в орендованому будинку. Він перебував під постійною охороною і «пацієнти» були позбавлені можливості вийти за межі домоволодіння, користуватися мобільними телефонами та бачитися з рідними. У разі спротиву до них застосували різного виду покарання, тиск, зв’язували та вводили медичні препарати.

Під час обшуків установи правоохоронці виявили там зв’язаного чоловіка в непритомному стані, для допомоги якому одразу викликали медиків і його госпіталізували.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також