Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.346 / HUF: 0.105938


На Закарпатті судитимуть підприємця за незаконний видобуток піщано-гравійної суміші

person Paragraph today 24 червня 2022 о 11:10 comment 0

Спеціалізована екологічна прокуратура Закарпатської обласної прокуратури скерувала до суду обвинувальний акт щодо підприємця з Хустщини за фактом незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення (ч. 2 ст. 240 КК України).

За даними слідства, чоловік організував незаконний видобуток піщано-гравійної суміші, залучивши до цього найманих робітників і наявну в його користуванні вантажну техніку. Незаконну діяльність протягом майже трьох років проводив під видом розчистки підмостового русла моста через р. Тиса.

Йдеться про ділянку неподалік с. Крива на Хустщині. При цьому дозвільних документів на користування надрами підприємець не мав, а в подальшому збував піщано-гравійну суміш закарпатцям. Об’єм незаконно видобутої піщано-гравійної суміші складає понад 85 тисяч м³, - це об‘єм, який, як приклад, вміщають більше тисячі вантажних вагонів потяга.

Згідно з висновком експертів, збитки інтересам держави склали 67,5 млн грн. Зараз правоохоронці встановлюють інших осіб, що можуть бути причетними до незаконної діяльності. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі ГУ Нацполіції в Закарпатській області. Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також