Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.3076 / HUF: 0.1015


На Закарпатті прикордонники припинили дві спроби тютюнової контрабанди

person Paragraph today 12 серпня 2022 о 11:00 comment 0

Дві партії тютюнових виробів, які намагалися незаконно перемістити з України до Словаччини, виявили учора прикордонники Чопського загону у пункті пропуску «Ужгород».

Уранці в ПП на виїзд з України прибув вантажний автомобіль марки «Mercedes», за кермом якого перебував 37-річний закарпатець. Під час перевірки вантажівки у прикордонників виникли підозри щодо можливого переміщення у ній товарів і предметів, прихованих від контролю. Тож транспортний засіб скерували на поглиблену перевірку, до якої залучили кінолога зі службовим собакою, навченим на пошук тютюну.

Підозри прикордонників виявилися не марними, оскільки хвостатий помічник спрацював на кабіну автомобіля. У ній, за холодильником, оглядова група знайшла тайник, облаштований за декоративною обшивкою. У спеціально виготовленому сховку правопорушники намагалися перевезти 656 пачок сигарет різних виробників без марки акцизного збору України.

Правоохоронцям вдалося виявити ще одну спробу незаконного переміщення тютюнових виробів за аналогічною схемою того ж дня. Цього разу службовий собака також вказав на кабіну вантажівки.

Як результат, за обшивкою бокових стінок в кабіні 27-річного водія прикордонники виявили тайник, у який правопорушники помістили 700 пачок сигарет, також без марки акцизного збору України. У встановленому законодавством порядку приховані тютюнові вироби вилучено співробітниками митниці. Їх вартість наразі встановлюється.

Разом з сигаретами вилучили також тягачі обох вантажних автомобілів, які оцінили на суму понад 1 100 000 гривень.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також