Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.3167 / HUF: 0.105757


На Закарпатті презентували книгу Петра Ходанича «Втеча, або Тиха моя вітчизна»

person Paragraph today 21 вересня 2021 о 15:40 comment 0

Сьогодні в Закарпатській облдержадміністрації презентували книгу прозаїка, драматурга, літературознавця Петра Ходанича «Втеча, або Тиха моя вітчизна». 

Видання побачило світ за сприяння управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА та очільника області Анатолія Полоскова у межах Програми підтримки видання творів місцевих авторів, популяризації закарпатської книги та сприяння книгорозповсюдженню.

Як зазначив Роман Молдавчук, начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, це вже друга книга, видана в межах Програми, яку вдалося презентувати напередодні масштабної книжкової виставки в області. Під час пресконференції керівник також анонсував проведення десятого «Книга-фесту 2021», що відбудеться на Закарпатті 1–2 жовтня.

У межах проведення виставки примірники виданих книг надішлють на Схід нашим воїнам,

підкреслив Роман Молдавчук.

За словами автора Петра Ходанича, книга написана по гарячих слідах того, що зараз відбувається на Сході нашої країни.

Друга світова війна тривала 6 років, а ми боремося проти ворога вже 7 рік поспіль. Мій племінник перебуває у зоні АТО/ООС, розповідає часом про те, що там відбувається. Свого героя я відправив у реальні події і місця, де перебував мій родич,

зазначив письменник.

У книзі представлено твори про крихкість миру, криваві події на Донбасі, про кухню російської псевдоінформації, яка викривлює події й людські душі. Це своєрідний дорожній нарис, філософська притча про пошук істини та переосмислення цінностей людьми.

Підтримати автора прийшов і видавець книги – директор Всеукраїнського державного багатопрофільного видавництва «Карпати» Віктор Браславець.

Джерело: Закарпатська ОДАНадіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також

today 12 травня 2023, 14:25

today 16 квітня 2023, 15:15