Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.346 / HUF: 0.105938


«На Закарпатті не підвищуватимуть тарифи для населення», – Мирослав Білецький

person Paragraph today 15 вересня 2021 о 14:45 comment 0

На Закарпатті не підвищуватимуть тарифи для населення під час опалювального сезону. Про це сьогодні йшлося на нараді за участі першого заступника очільника краю Мирослава Білецького, начальника профільного управління облдержадміністрації, представників ПрАТ «Закарпаттяобленерго» та ТОВ Закарпатгаз Збут.

У час, коли у Європі ціна за газ сягнула рекордних позначок, тарифи для населення у межах опалювального сезону 2021-2022 років підвищувати не будуть. На цьому наголосив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

Завдяки ініціативі Президента України Володимира Зеленського на законодавчому рівні встановлено річні тарифні пропозиції на природний газ. Ціна на паливо є сталою і чітко визначеною. Підстав для зростання тарифів для населення немає,

зазначив Мирослав Білецький.

За його словами, кожен українець може отримувати газ за сталою ціною упродовж року. У підсумку вона значно нижча, ніж на європейському ринку газу.

Закарпатці весь опалювальний сезон 2021-2022 рр. сплачуватимуть 7,99 грн за 1 м³, тоді як останні кілька днів на торгах вартість метра кубічного газу вже сягає 18-20 грн.

Що стосується цін на енергоносії, то за споживання електроенергії до 250 кВт ціна становить 1,44 грн. на 1 кВт, після 250 кВт – 1,68 грн. за 1 кВт.

Водночас Закарпаття активно готується до старту опалювального сезону.

Понад 97% котелень готові до роботи у холодні пори року, повністю готові заклади соціальної сфери, та майже всі лікарні області (46 із 48). 

За словами Василя Романця, керівника профільного управління, до 1 жовтня уся бюджетна сфера буде готова успішно розпочати опалювальний сезон.

Джерело: Закарпатська ОДАНадіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також