Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 38.5232 / HUF: 0.093956


На Закарпатті медики зробили вже понад 400 тисяч щеплень проти COVID-19

person Paragraph today 10 листопада 2021 о 13:10 comment 0

Понад 400 тисяч щеплень проти коронавірусу провели в області з початку вакцинальної кампанії. Про це повідомила під час брифінгу в облдержадміністрації Вікторія Тимчик, регіональна координаторка вакцинальної кампанії від COVID-19 у Закарпатті.

Першу дозу вакцини отримали 19% населення області, 13% – завершили вакцинальний цикл. Ці показники поки що не є настільки високими, щоб ми говорили про повний захист наших краян», – підкреслила Вікторія Тимчик.

За її словами, зараз у регіоні в залишку понад 900 тисяч доз вакцини проти коронавірусу, Закарпаття очікує на поставку Moderna, таким чином в області знову будуть доступні на вибір усі вакцини.

Згідно з рекомендаціями ВООЗ дозволена вакцинація дітей з 12 років, обов’язкова умова – наявність усіх рутинних щеплень. Дітям рекомендовано робити щеплення вакциною Comirnaty від Pfizer/BioNTech.

Як зауважила Вікторія Тимчик, закарпатські медики вже провели майже півтори тисячі щеплень дітям віком 12 – 17 років. Батьки можуть спокійно вакцинувати своїх дітей, попередньо проконсультувавшись із сімейним лікарем.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також