Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.3076 / HUF: 0.1015


На словацькому кордоні митники виявили трамадол на 1 мільйон гривень

person Paragraph today 09 серпня 2022 о 14:50 comment 0

На митному посту «Ужгород-автомобільний», що на кордоні зі Словаччиною, закарпатський перевізник надав супровідні документи, згідно з якими в Україну ввозилися товари у вигляді гуманітарної допомоги, «медичні засоби та вироби (медикаменти)», в загальній кількості 2 вантажні піддони, 32 коробки, вагою брутто майже 600 кг, вартістю 10,6 тис євро. Товар відправлявся на адресу однієї з українських благодійних організацій. Усно перевізник запевняв інспекторів, що не переміщує ніяких товарів, які заборонені або обмежені для переміщення через кордон.

Митники спільно з прикордонниками виявили у багажному відсіку 100 банок медпрепарату «трамадол» (по 1000 пігулок в кожній банці), які були розфасовані у картонних коробках. Як з’ясувалося, у перевізника був відсутній дозвільний сертифікат на переміщення цього медпрепартату що містить наркотичний засіб через кордон.

За ціною в інтернет-мережі вартість однієї банки трамадолу (по 1000 пігулок) складає 10 тис грн, тож приблизна загальна вартість 100 банок сягає мільйон гривень!Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також