Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.7482 / HUF: 0.102184


На склад «Єврокару» гуманітарні вантажі доставляють і громади Закарпаття

person Paragraph today 09 березня 2022 о 15:30 comment 0

Громади Закарпаття, представники органів місцевого самоврядування долучаються до формування гуманітарних вантажів. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

«5 вагонів із речами першої необхідності на склад заводу "Єврокар" доставила громада міста Виноградів. Мешканці зібрали і відсортували їжу, гігієнічні засоби, підгузки, одяг та взуття для дітей і дорослих, матраци. Вже сьогодні ця допомога вирушить у ті населені пункти України, де її найбільше потребують», – прокоментував Мирослав Білецький.

За його словами, у хаб звозять гуманітарний вантаж не лише з-за кордону, а й зібраний депутатами обласної ради спільно зі своїми громадами. Частину відправляють вагонами у «гарячі» точки, частину – у заклади громадського харчування у різних містах Закарпаття, де безкоштовно годують переселенців, для тероборони тощо.

«Керівництво краю щиро вдячне кожному закарпатцеві, який проявляє чуйність і допомагає всім, чим може», – зазначив перший заступник голови обласної військової адміністрації.

Щодо забезпечення логістики гуманітарної допомоги звертатись за телефонами: 050 961 25 10, 050 961 26 07.

Або привозити вантаж на склад заводу «Єврокар» за адресою: с.Соломоново, вул. Перемоги, 46.

 


Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також