Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.7482 / HUF: 0.102184


МОЗ закликає аптеки не підвищувати ціни на ліки

person Paragraph today 25 березня 2022 о 10:20 comment 0

Міністерство охорони здоров’я закликає аптечні мережі не підвищувати ціни на лікарські засоби.

Про це йдеться на сайті Міністерства охорони здоров’я. 

МОЗ закликає аптеки не підвищувати ціни на ліки

«Зараз ми всі перебуваємо у непростій ситуації, – наголошує перший заступник міністра охорони здоров’я Олександр Комаріда. – Та за будь-яких обставин найбільшим нашим пріоритетом залишається життя та здоров’я українців. Ми з першого дня війни співпрацюємо з аптечними мережами та дистриб’юторами і з питань асортименту ліків, і з питань логістики. І я дуже вдячний за їхню позицію. Проте переконливо прошу не підвищувати ціни на ліки, особливо на препарати першої необхідності».

У разі, якщо аптеки пропонують лікарські засоби за завищеними цінами, можна звернутися до територіальних підрозділів Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками як до органу, що контролює ціни на ліки на час воєнного стану.

акож про такі ситуації можна інформувати Державну службу з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужби):

  • на електронну адресу info@dpss.gov.ua;
  • за телефонами (050) 230 04 28, (096) 000 98 23;
  • через чат-бот у соцмережі «Телеграм» @derzhspozhivsluzhba_bot.

Крім того, ви можете звернутися до територіальних органів Держпродспоживслужби, контакти яких можна знайти на сайті dpss.gov.uaНадіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також