Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1759 / HUF: 0.105443


Модульні містечка приєднуються до електромереж першочергово та безоплатно

person ДП «Редакція газети «Голос України» today 29 липня 2022 о 13:35 comment 0

Нацрегулятор створив умови для приєднання модульних містечок до електромереж першочергово, невідкладно, в пріоритетному порядку та безоплатно.

З метою пошуку оптимального рішення для оперативного забезпечення житлом переміщених (евакуйованих) осіб та осіб, які через військову агресію російської федерації втратили житло, спільними зусиллями органів місцевого самоврядування та органів центральної влади за підтримки урядів інших країн у багатьох регіонах України облаштовуються тимчасові компактні поселення з модульних конструкцій (модульні містечка).

Для забезпечення створення комфортних умов проживання у модульних містечках переміщених (евакуйованих) осіб та осіб, які через військову агресію російської федерації втратили житло, виникла необхідність забезпечення їх інженерними мережами, у тому числі електричними мережами.

На підставі зазначеного, а також для оперативного вирішення питання тимчасового розміщення переміщених (евакуйованих) осіб НКРЕКП прийняла рішення щодо необхідності операторам систем розподілу першочергово, невідкладно, в пріоритетному порядку та безоплатно забезпечити приєднання до систем розподілу електричної енергії модульних містечок.

Відповідну поставу про внесення змін до Порядку тимчасового приєднання електроустановок до системи розподілу у період дії в Україні воєнного стану було прийнято Регулятором на своєму засіданні 26 липня 2022 року.

Таке рішення НКРЕКП сприятиме подоланню негативних наслідків військової агресії, а саме забезпечить налагодження безперебійного електропостачання модульних містечок для осіб, що через бойові дії втратили житло та були переміщені (евакуйовані).Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також