Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.3167 / HUF: 0.105757


Мінсоцполітики підготувало проект Положення про діяльність дитячих кімнат в установах та організаціях

person Paragraph today 21 вересня 2021 о 14:35 comment 0

Міністерство соціальної політики України підготувало проект наказу „Про затвердження Положення про діяльність дитячих кімнат в установах та організаціях”.

Проектом акта передбачено, що дитяча кімната в установі або організації створюється для тимчасового перебування дітей працівників та відвідувачів без супроводу батьків чи законних представників (або за їх присутності в разі потреби) із організацією дозвілля.

Мета створення кімнат - забезпечення умов для поєднання працівниками та відвідувачами установ чи організацій своїх професійних і сімейних обов’язків.

Діти зможуть перебувати в кімнаті безоплатно. Для забезпечення їх дозвілля залучаютимуться фахівці з педагогічною або психологічною освітою, які володіють навичками та досвідом роботи і спілкування з дітьми, в тому числі з дітьми з інвалідністю (із порушеннями опорно-рухового апарату, зору, слуху, інтелектуальними порушеннями).

Проектом акта визначено умови прийняття, перебування та повернення дітей із дитячих кімнат, а також вимоги, зокрема, для їх облаштування.

Проект наказу „Про затвердження Положення про діяльність дитячих кімнат в установах та організаціях” розміщено для громадського обговорення за посиланням

Джерело: МінсоцполітикиНадіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також