Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.9859 / HUF: 0.103424


Меморандум про всебічне і цілеспрямоване сприяння регіональному та місцевому розвитку територій і громад Закарпаття

person Paragraph today 20 серпня 2021 о 15:50 comment 0

Сьогодні в облдержадміністрації підписали Меморандум щодо всебічного і цілеспрямованого сприяння регіональному та місцевому розвитку територій і громад Закарпаття. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомляє заступник голови облдержадміністрації Іштван Петрушка.

Документ передбачає основні напрямки-завдання взаємодії, координації та співробітництва сторін на 2021-2022 роки.

Йдеться, зокрема, про підтримку та методично-експертний супровід стратегічного планування в ТГ області, підвищення регіональної конкурентоспроможності Закарпаття і комплексної спроможності територіальних громад серед регіонів України та країн ЄС тощо. Згідно з Меморандумом сторони працюватимуть над формуванням сприятливого інвестиційного клімату в області.

Багатосторонній Меморандум про взаємодію, координацію та співробітництво підписали: департамент економічного та регіонального розвитку Закарпатської ОДА, Регіональна асоціація розвитку і реформ міст, селищ і сіл та громад «Закарпаття – ХХІ століття», установа «Агенція регіонального розвитку Закарпатської області», обласна федерація роботодавців Закарпаття, асоціація проектних менеджерів «Ядро», Закарпатський регіональний офіс «U-Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також