Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1851 / HUF: 0.106286


Контрабанда на Закарпатті за сприяння митників та прикордонників

person Paragraph today 04 липня 2022 о 19:05 comment 0

Днями при виїзді з ПП «Лужанка» Нацполіція затримала мікроавтобус з технікою Apple на суму приблизно 2,7 млн євро.

За інформацією наших джерел серед правоохоронців, зловмисники одразу почали тиснути на працівників обласного ГУНП, аби приховати злочин. Однак усі зусилля виявилися марними. Керівник поліції Закарпаття Ярослав Колесник чітко орієнтований на вертикаль Президента у регіоні в обличчі Віктора Микити та голови Нацполу України. Саме тому, відчуваючи повну підтримку, Колесник спокійно реалізував оперативні матеріали, зробивши топпоказник щодо боротьби з організованою злочинністю у воєнний час.

Цікаво, що авто затримали лише за межами пункту пропуску, тобто його вже оглянули й оформили. Так контрабандисти, митники та прикордонники вирішили заробити під час воєнного стану. Неможливо не помітити, що це була саме спецоперація Нацполу, який не спеціалізується на контрабанді.

У пунктах пропуску працюють лише митники та прикордонники, з якими вочевидь були вирішені питання щодо пропуску контрабанди. У Нацполу немає доступу в режимні зони, тому правоохоронці спрацювали креативніше: затримали бус просто на виїзному шлагбаумі у своїй підслідності.

Як повідомляють джерела, голова ОВА Віктор Микита одразу дав доручення встановити та затримати усіх причетних посадових осіб, що було виконано негайно, зокрема й з обшуками в самому пункті пропуску.

Не виключено, що саме Микита міг негласно координувати цю спецоперацію, враховуючи багаторічний досвід боротьби з хабарниками на Закарпатській митниці та масив джерел в їхньому оточенні, які залишилися з часів роботи в СБУ.

Нещодавно саме на його запрошення сюди приїжджав в.о. голови Держмитслужби України Вячеслав Демченко. Ймовірно, це пов’язано з негативним ставленням Микити до керівництва Закарпатської митниці, які зрослися з місцевими контрабандистами.

Затримана контрабанда – доказ того, що Віктор Микита перейшов від безрезультатного інформування до затримання митників-контрабандистів. При цьому керівництво держави було негайно повідомлено про факт затримання масштабної контрабанди в регіоні.

Очікуємо на викриття всіх хабарників на митних постах області. А їх, за даними наших джерел, буде чимало.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також