Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.346 / HUF: 0.105938


Стартував прийом заявок на безоплатне навчання IT-спеціальностей

person ДП «Редакція газети «Голос України» today 10 серпня 2022 о 14:15 comment 0

Розпочався третій етап освітнього проекту ІТ Generation.

Протягом двох тижнів українці зможуть подати заявку на безоплатне навчання IT-спеціальностей. На платформі проекту потрібно обрати школу та освітню програму. Потім перейти на сайт школи та подати заявку.

Відбір студентів буде проводити школа, у тому числі шляхом тестування й співбесіди. Далі потрібно укласти договір зі школою та розпочати навчання. З переліком необхідних документів можна ознайомитись у розділі FAQ та на сайтах шкіл.

Отримати нову кваліфікацію зможуть майже тисяча українців 21—60 років, які ніколи раніше не навчались ІТ-спеціальностей та не мають досвіду роботи в цій сфері. Також рекомендоване знання англійської мови на рівні від В1. Тривалість навчання: 2—6 місяців залежно від навчальної програми.

Навчатися можна буде за такими ІТ-напрямами:

  • технічні: FrontEnd; QA; JavaScript; Java; Python, Blockchain;
  • нетехнічні: Project/Product Management; UI/UX Design; Business Analysis; HR/Recruiting; Digital Marketing.
  • Детальніше ознайомитись з кожною із професій можна за посиланнями:
  • Нетехнічні спеціальності — https://cutt. ly/hZNpWMT
  • Про технічні спеціальності — https://cutt. ly/EZNpI3T

Основна мета ІТ Generation — допомогти талановитим українцям знайти себе в одній з найперспективніших сфер, продовжити працювати та розвивати українську економіку заради перемоги й успішного майбутнього нашої держави.

Проект реалізується Міністерством цифрової трансформації у партнерстві з компанією Binance Charity та Львівським IT Кластером за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» і проекту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні», що впроваджується ПРООН в Україні за підтримки Швеції.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також