Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1851 / HUF: 0.106286


Ключові наслідки російської агресії для водних ресурсів України

person ДП «Редакція газети «Голос України» today 26 травня 2022 о 14:35 comment 0

За три місяці від початку широкомасштабного вторгнення російських військ в Україну зафіксовано вже 257 злочинів проти довкілля.

Про це інформує прес-служба Державного агентства водних ресурсів України.

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України підготувало свіжу добірку фактів екоциду, вчиненого російськими військами.

Коротко про шкоду водним ресурсам України за останній тиждень:

російські війська завдають цілеспрямованих ударів по інфраструктурі для забору, очищення та постачання води, а також каналізаційних очисних спорудах. Без води та каналізації нині всі міста Луганської області на підконтрольній Україні території. Значно пошкоджено об’єкти водопостачання та водовідведення у Донецькій, Запорізькій, Харківській та Миколаївській областях.

Через стихійні поховання загиблих, відсутність якісної питної води та ліків окуповане росіянами місто Маріуполь перебуває на межі епідеміологічної катастрофи. Через критичну ситуацію з водовідведенням та розривами каналізаційних мереж у місті існує загроза, що нечистоти опиняться в морі та на вулицях.

22 травня внаслідок ракетного обстрілу у Павлоградському районі Дніпропетровської області ракета потрапила у річку Самара.

 

 Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також