Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.2564 / HUF: 0.101363


Керівництво області зустрілося з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

person Paragraph today 13 серпня 2021 о 12:05 comment 0

Голова Закарпатської облдержадміністрації Анатолій Полосков провів зустріч із представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, де особисто поспілкувався із заступницею керівника моніторингової місії Ант’є Граве та її колегами з Івано-Франківського відділення місії.

До обговорення також приєдналися заступники очільника області Ігор Шинкарюк, Іштван Петрушка та начальник управління єврорегіональної співпраці ОДА Олександр Білак.

Наша співпраця є важливою складовою регулювання мирного життя закарпатців, зокрема в аспекті проживання представників різних національностей та релігійних спільнот. У багатьох випадках навіть присутність ОБСЄ у регіонах є певним елементом стримування проявів негативу та конфліктів,

зауважив Анатолій Полосков.

Наразі Спеціальна моніторингова місія досліджує ситуацію з дотримання основних прав і свобод людини, зокрема, що стосуються нацменшин. Закарпаття – багатонаціональний та мультикультурний край. У нас проживають представники понад 100 національностей та є багато різних релігійних конфесій.

Важливо, що в нас немає конфліктів на міжнаціональному та міжрелігійному підґрунтях. Звичайно, іноді виникають незначні непорозуміння, але ми завжди знаходимо спільну мову та вихід із ситуації. Кожен такий випадок – під моїм контролем,  

підкреслив очільник області.

За його словами, для Закарпатської облдержадміністрації та представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ важливим є захист прав нацменщин та підтримка рівноваги на релігійному рівні.

Також під час зустрічі сторони обговорили питання законопроєкту «Про корінні народи», процесів вакцинації, економічних та соціальних наслідків закриття кордонів під час COVID-19 тощо.

Джерело: Закапатська ОДАНадіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також