Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.3167 / HUF: 0.105757


Керівництво області з угорськими партнерами обговорило перспективи відновлення об'єктів культурної та історичної спадщини

person Paragraph today 07 лютого 2022 о 09:45 comment 0

Питання культурної та історичної спадщини опинилося у центрі уваги під час зустрічі голови Закарпатської ОДА Віктора Микити з угорськими колегами з Урядової адміністрації Саболч-Сатмар-Березької області.

За словами очільника краю, сьогодні на Закарпатті успішно втілюється програма Президента України Володимира Зеленського «Велика реставрація», яка передбачає відновлення та реконструкцію об’єктів культурної та історичної спадщини.

«У нас уже є низка успішно реалізованих проєктів та чимало перспективних ініціатив, які ми плануємо втілити у 2022 році.

На тих територіях нашого регіону, де проживають представники угорської громади, є велика кількість об’єктів, які можуть бути учасниками програми за ініціативи ТГ. Мова про музеї, замки та палаци, історичні будівлі тощо», — зауважив голова облдержадміністрації.

Віктор Микита запропонував колегам розглянути можливість спільної участі у цій програмі. Відновлення об’єктів культурної та історичної спадщини краю сприятиме підвищенню туристичного потенціалу громад та їхньої спроможності. Комплексний підхід до цього питання дозволить збільшити туристичний потік з Угорщини до України та навпаки.

«Ми дбайливо та з повагою ставимося до історії нашого регіону, тож це питання актуальне для нас.

Приємно, що угорські колеги теж зацікавилися цим і ми домовилися рухатися у цьому напрямку разом. Комунікатором на місцях може бути Генеральне консульство Угорщини в м. Ужгород. Відповідний пакет пропозицій ми надішлемо найближчим часом», — додав голова Закарпатської ОДА.

Насамкінець Віктор Микита подякував колегам з Урядової адміністрації Саболч-Сатмар-Березької області за зустріч і конструктивну роботу та запросив угорського колегу Урядового уповноваженого, голову Урядової адміністрації Іштвана Романа відвідати Закарпаття.

«Упевнений, що системна комунікація сприятиме розвитку наших відносин та прикордонних областей обох країн», — наголосив Віктор Микита.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також