Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1759 / HUF: 0.105443


Хустщина на 85% готова до опалювального сезону

person Paragraph today 08 жовтня 2022 о 11:20 comment 0

Хустщина на 85% готова до опалювального сезону На Хустщині середній показник готовності до зимового періоду становить 85%. У лідерах – Горінчівська, Іршавська, Білківська, Керецьківська та Синевирська тергромади, де завдання з підготовки виконали на понад 90%.

«Зараз особливу увагу приділяємо підготовці об’єктів господарського комплексу та бюджетної сфери до опалювального сезону, який буде чи не найскладнішим за останні роки», – наголосив голова райради Назарій Павлій та додав, що з облікованих 248 котелень до роботи в осінньо-зимовий період готові вже 207, тобто 83%.

Так, команда відвідала три об’єкти в Горінчівській громаді, котра практично готова до зимового періоду. Йдеться про один із закладів освіти, міжшкільний ресурсний центр та амбулаторію.

«Там дійсно забезпечені всі умови, аби навчальний процес та лікування відбувалися в теплих приміщеннях. Враховуючи специфіку їхньої роботи, це вкрай важливо», – зауважив Назарій Павлій.

За його словами, зараз у районі продовжується закупівля паливних матеріалів, заміна котлів, відновлення та перевірка водопровідних мереж, вже розраховуємо кількість необхідної спецтехніки, реагентів, посипочного матеріалу для автошляхів.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також