Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.2619 / HUF: 0.106453


Готуються до чемпіонату світу: в Ужгороді триває навчально-тренувальний збір із легкої атлетики

person Paragraph today 16 листопада 2021 о 14:15 comment 0

В обласному центрі Закарпаття на стадіоні «Авангард» триває навчально-тренувальний збір легкоатлетів із підготовки до зимового чемпіонату України та чемпіонату світу.

Про це інформують на сайті Ужгородської міської ради.

Збори кращих легкоатлетів України почалися 4 і триватимуть до 20 листопада. Спортсмени вправляються у легкоатлетичному багатоборстві, бігу на дистанції 400 м та 400 м з перешкодами тощо.

Учасники зборів на «Авангарді» у ці дні готуються до зимового чемпіонату України з легкої атлетики, що відбудеться наприкінці січня; до основного чемпіонату України у лютому; а також до чемпіонату світу із цього виду спорту у березні 2022 року.

Крім того тут почали тренування спортсмени збірної України, які вже 8 грудня у португальському Лісабоні візьмуть участь в чемпіонаті Європи з кросу,

йдеться у повідомленні. 

Серед спортсменів-гостей «Авангарду» – учасник Олімпіади в Токіо, багаторазовий чемпіон та призер національних першостей Данило Даниленко; багатоборець, призер національних першостей Василь Іваницький; призерка національних першостей серед юнаків Тетяна Харащук; призер Чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів Ярослав Голуб.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також