Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.9859 / HUF: 0.103424


Голови парламентів України, Литви та Сенату Польщі підписали підсумкову Резолюцію за результатами ХІІ Сесії Міжпарламентської асамблеї

person ДП «Редакція газети «Голос України» today 07 грудня 2022 о 18:00 comment 0

У документі, зокрема, задекларовано, що Люблінський трикутник є важливою частиною європейської та регіональної співпраці.

Голови парламентів України, Литви та Сенату Польщі, за результатами ХІІ-ої Сесії Міжпарламентської асамблеї Верховної Ради України, Сейму Литовської Республіки та Сейму і Сенату Республіки Польща, підписали підсумкову Резолюцію.

У документі, зокрема, задекларовано, що Люблінський трикутник є важливою частиною європейської та регіональної співпраці; наголошено на важливості багатовимірної підтримки, яку надають Україні Литва та Польща; зазначено, що тісна співпраця між литовським, польським та українським парламентами та скоординовані дії є критично важливими в цей складний для України та Європи період.

Також, у Резолюції підтверджено право України на індивідуальну або колективну самооборону, згідно зі ст. 51 Статуту ООН, та наголошено, що перемога у війні, розв’язаній рф, має життєве значення для України та Європи в цілому.

Очільники трьох парламентів закликали світ зберегти та посилити санкційний тиск на рф задля подальшого суттєвого підриву спроможності держави-агресора вести війну проти України та продовжувати надавати політичну, економічну, фінансову, гуманітарну, військову та іншу допомогу, скільки буде потрібно для досягнення перемоги над агресором.

Також закцентували  на важливості розробки та впровадження механізму компенсації всіх збитків, завданих рф Україні.

Спікери підтвердили готовність трьох країн продовжувати співпрацю, щоб змусити росію повністю вивести свої війська з території всієї України та відновити територіальну цілісність і суверенітет нашої держави у її міжнародно визнаних кордонах.

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
 Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також