Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.2619 / HUF: 0.106453


Голова ОДА спільно з Генеральним консулом Угорщини в Ужгороді обговорили безпекову ситуацію в регіоні

person Paragraph today 23 лютого 2022 о 14:55 comment 0

Сьогодні голова Закарпатської ОДА Віктор Микита провів робочу зустріч із Генеральним консулом Угорщини в Ужгороді Йожефом Бочкаі.

«Серед інших питань обговорили додаткове розгортання військових сил у східній частині Угорщини, яке ініціювало керівництво сусідньої країни.

Угорщина, як і раніше, підтримуватиме суверенітет та територіальну цілісність України. Ця позиція залишається незмінною», — підкреслив Віктор Микита.

Питання щодо розгортання військових підрозділів ініційовано з метою підготовки до можливого прибуття біженців на кордон, а також для виконання гуманітарних завдань, але тільки у разі подальшої ескалації конфлікту. Також важливим є запобігання можливих проникнень збройних формувань на територію сусідньої держави.

Водночас Йожеф Бочкаі зазначив, що Генеральне консульство Угорщини в Ужгороді працює у штатному режимі та готове й надалі взаємодіяти з керівництвом області для своєчасного розв'язання усіх робочих питань.

Віктор Микита проінформував колегу щодо поточної ситуації в безпековому секторі області, активного зміцнення оборонної складової та підвищення рівня забезпечення громадського порядку.

Генеральний консул подякував за посилення безпекових заходів для дипломатичних представництв в області та увагу до угорської громади Закарпаття.

«Домовилися й надалі системно взаємодіяти та оперативно інформувати один одного у робочому порядку», — наголосив Віктор Микита.

 


Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також