Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.7482 / HUF: 0.102184


Ганьба для людства: ВООЗ розкритикували США за дозвіл третьої дози Covid-вакцини

person Ольга Тетеріна today 19 серпня 2021 о 11:40 comment 0

Нині у світі нема потреби застосовувати третю (бустерну) дозу вакцини від коронавірусу, щоб посилити дію двох основних доз.

Про це заявила співробітник Всесвітньої організації охорони здоров’я Сумья Свамінатан.

Ми абсолютно впевнені, що нинішні дані не вказують на те, що бустери необхідні. Потрібно досліджувати їхню дію,

зазначила вона.

Крім того, генеральний директор організації Тедрос Адханом Гебреєсус розкритикував США за схвалення третьої дози вакцини проти Covid-19. На його думку, потрібен тимчасовий мораторій на ревакцинацію у всьому світі.

Він стверджує, що бідні країни вакцинували від коронавірусу менш ніж 2% населення, через брак препаратів на ринку. А 75% всіх введених у світі Covid-вакцин припадають всього на 10 країн.

Несправедливий розподіл вакцин – ганьба для всього людства. Якщо ми не будемо боротися з нею разом, ми продовжимо гостру стадію цієї пандемії на роки, хоча вона може закінчитися за лічені місяці,

наголосив Гебреєсус.

12 серпня у США оголосили про схвалення додаткової дози вакцини від коронавірусу для людей з ослабленою імунною системою. Щеплення можна отримати препаратом від Pfizer та Moderna.

Читайте Чи потрібно вводити третю дозу вакцини від Covid-19

За словами виконувача обов’язків комісара FDA Джанета Вудкока, це рішення дозволить лікарям підвищити імунітет у деяких осіб з ослабленим імунітетом, які потребують додаткового захисту від Covid-19.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також