Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 35.6361 / HUF: 0.084431


Фальсифікація товарів під відомі торгові марки – на Закарпатті накладено арешт на майже 38 тонн продукції

person Paragraph today 05 вересня 2022 о 15:20 comment 0

За клопотанням прокурора Закарпатської обласної прокуратури суд наклав арешт на близько 33 тонни сухих і рідких миючих засобів та майже 5 т кави, що містили ознаки підробки, а також на техніку та пакувальне обладнання. Днями всі ці речі були вилучені під час санкціонованих обшуків на території Мукачівського району.

Як встановлено слідством, група закарпатців – мешканців Ужгородського, Мукачівського та Берегівського районів – можуть бути причетними до незаконного виготовлення і фасування вищевказаних товарів, видаючи їх за продукцію відомих торговельних марок. У подальшому їх реалізовують на ринках Закарпаття, а також через мережу Інтернет оптовими та роздрібними партіями. 

Ряд обшуків проведено у помешканнях осіб, за місцями здійснення торговельної діяльності, а також у складських приміщеннях, якими вони користуються. Там виявлено мішки з обсмаженими зернами, пусті упаковки кави італійського виробництва, пристрої для запаювання поліетиленових пакетів та повні пакування меленої та кави в зернах. Також правоохоронці знайшли майже три десятки палет, навантажених пральними порошками та миючими засобами з явними ознаками підробки.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також