Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.3167 / HUF: 0.105757


Європа має ухвалити повне нафтогазове ембарго щодо російських енергоносіїв

person ДП «Редакція газети «Голос України» today 16 червня 2022 о 12:45 comment 0

Саме прибутки від реалізації нафти та газу дають рф змогу озброюватися та продовжувати війну в Україні.

Про це в ефірі марафону "Єдині новини" сказала Ольга Бєлькова - директорка з питань взаємодії з державними органами та міжнародними організаціями ОГТСУ.

Якщо зважати на цифри, стає зрозуміло, що деякі країни, такі, як Німеччина та Австрія, надто залежні від російського газу і не можуть відмовитися від нього в один момент. Тому першим кроком може бути обмеження постачання "Північним потоком-1". Адже українська ГТС здатна транзитувати необхідні обсяги до ЄС.

Україна залишається надійним партнером для Європи навіть під час війни. Але у нас є розуміння, що кремль звик порушувати будь-які свої зобов'язання, тому вже опрацьовуються сценарії повного припинення транзиту: "Українська ГТС має поєднання з європейським ринком як для постачання трубопровідного газу, так і з доставкою з LNG-терміналів. Перша тестова доставка відбулася минулого року з грецького терміналу. З польського терміналу - в березні цього року. Оператор ГТС України також підписав угоди про імпорт газу з операторами європейських країн: Польщі, Словаччини, Угорщини", - зазначила Ольга Бєлькова.

 



Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також