Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.2619 / HUF: 0.106453


Евакуація з «Азовсталі» за участю ООН не стосується військових і поранених

person ДП «Редакція газети «Голос України» today 01 травня 2022 о 14:15 comment 0

Евакуація людей із заводу «Азовсталі» у Маріуполі не стосується військових та поранених, бо ООН не бере на себе таку відповідальність – Президент України.

Евакуація людей із заводу «Азовсталі» у Маріуполі не стосується військових та поранених, бо Організація Об‘єднаних Націй, за сприяння якої триває евакуаційна місія, не бере на себе таку відповідальність.

Про це Президент Володимир Зеленський повідомив в інтерв’ю грецькому виданню EPT News, передає Укрінформ.

"Ми продовжуємо пропонувати евакуацію наших людей. Працюють декілька треків. Зараз один із треків – те, що запропонувала Організація Об‘єднаних Націй. Я знаю, що ця евакуація, на жаль, не стосується військових або поранених людей. Вони не беруть на себе цю відповідальність. ООН говорить лише про допомогу щодо вивезення цивільних людей. Ми вже вивозили, коли росія не блокувала, ту чи іншу кількість людей із Маріуполя. Зараз ми говоримо про цивільних людей із "Азовсталі". Там є люди, вони бояться виходити, тому що їх вбивають. Зараз ми говоримо саме про це. Цим треком займаємося", – сказав глава Української держави.

Зеленський зауважив, що питання евакуації населення із "Азовсталі" дуже складне. За його словами, наразі все залежить від російської сторони, до якої в України немає віри.

Водночас він запевнив, що українська влада нікого не забуває і не забуде, тому за можливості намагається організувати евакуаційні рейси із заблокованого міста.

Як повідомляв Укрінформ, у межах спеціальної операції «Евакуація Азовсталь» вдалося 1 травня вивезти з Маріуполя понад 100 цивільних осіб.

30 квітня командування полку «Азов», який боронить Маріуполь, повідомило, що з території заводу вдалося вивезти 20 жінок і дітей.

Агресія росії спричинила у Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф.

 Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також