Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.7482 / HUF: 0.102184


ЄС готує нові санкції проти режиму Лукашенка за використовування мігрантів як зброю

person Максим Зайченко today 02 вересня 2021 о 16:25 comment 0

Європейський Союз починає підготовку нового, п’ятого пакета санкцій проти режиму Олександра Лукашенка в Білорусі. Однією з причин введення санкцій проти режиму Лукашенка є використання мігрантів як інструменту проти ЄС.

Про це повідомив у четвер, 2 вересня, заступник директора по Східній Європі та Центральній Азії зовнішньополітичної служби ЄС Люк Девін.

На слуханнях, присвячених ситуації на кордоні ЄС з Білоруссю в комітеті із закордонних справи Європарламенту, він заявив, що режим Лукашенка використовує людські страждання як зброю. 

Ми продовжимо боротьбу з цією жахливою інструменталізацією мігрантів і людських страждань режимом Лукашенка. Ця боротьба, звичайно, буде включати санкції. Робота над п’ятим пакетом починається зараз, спільно з державами-членами ЄС,

зазначив чиновник.

Він також заявив, що подібні дії режиму Лукашенко точно не сприятимуть скасуванню санкцій. 

Останні дії режиму Лукашенка, а саме інструменталізація мігрантів державою, є кричущим нехтуванням міжнародних норм. Це точно не змінить нашу рішучість і точно не допоможе у скасуванні санкцій щодо Білорусі, а зовсім навпаки,

сказав Девін. 

Нагадаємо, на початку серпня президент США Джо Байден розширив чинний пакет санкцій проти режиму Лукашенка. Зокрема, обмеження стосуються бізнесменів і білоруського Олімпійського комітету.

Детальніше про санкції проти Білорусі читайте в матеріалі.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також