Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.2619 / HUF: 0.106453


«Енергоатому» — зелене світло?

person ДП «Редакція газети «Голос України» today 19 травня 2021 о 08:42 comment 0

Оновлені графіки ремонтів обладнання енергоблоків АЕС затвердило Міністерство енергетики на засіданні комісії з розгляду графіків ремонтів.

Їх оптимізовано з таким розрахунком, щоб під час осінньо-зимового періоду 2021/2022 років збільшити доступну потужність НАЕК «Енергоатом» і загалом наростити обсяги виробництва АЕС десь на 6 млрд кВт/год.

Як повідомили у прес-службі Мінпаливенерго, скориговано час ремонтів усіх шести енергоблоків Запорізької, трьох Южно-Української та Рівненської, одного Хмельницької АЕС. Оновлені графіки ремонтів і кількох блоків теплових станцій, зокрема Бурштинської, Вуглегірської, Запорізької, Зміївської, а також дев’яти гідроагрегатів ПрАТ «Укргідроенерго».

Багато експертів увесь минулий рік жорстко критикували уряд за суттєве зниження виробництва електроенергії на державних атомних станціях на користь імпортованої енергії та струму приватних підприємств «зеленої енергетики». За повідомленням Укрінформу, збитки НАЕК «Енергоатом» за 2020 рік сягнули 4,8 млрд грн. Тепер «зелене світло» вмикають для нашої атомної енергетики?Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також