Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1851 / HUF: 0.106286


Двох закарпатців судитимуть за виправдовування збройної агресії РФ

person Paragraph today 05 жовтня 2022 о 12:00 comment 0

До суду скерували обвинувальні акти щодо двох мешканців Ужгорода та Міжгір’я за фактами виправдовування збройної агресії рф проти України (ч. 1 ст. 436-2 КК України) та поширення матеріалів із такими закликами (ч. 2 ст. 436-2 КК України).

Правоохоронці встановили, що чоловіки були прихильниками ідеології «русского мира» та публічно висловлювали свою підтримку діям держави-агресора. Зокрема, житель Міжгір’я відкрито заявляв про свої наміри перейти на бік ворога у разі його мобілізації до лав ЗСУ та розстрілювати українських військових.

Інший фігурант здійснював протиправну діяльність за допомогою однієї із соціальних мереж, доступ до якої в Україні заборонений. Там він розповсюджував матеріали, де йшлося, що нібито українська армія обстрілює мирне населення в Ізюмі, а окупація РФ частини території України висвітлювалася як «звільнення від націоналістів». Поширював і висловлювання, спрямовані на глорифікацію осіб, які беруть участь у збройній агресії проти нашої держави, зокрема на боці окупаційної влади.

Обвинувальні акти скеровано до Міжгірського районного та Ужгородського міськрайонного судів для подальшого розгляду.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також